Obsidio Ahşap Zeka Oyunu


199.90

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0216 304 0235

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

OYUN NASIL BAŞLAR VE DEVAM EDER?

Oyun, tahta boş bir halde iken başlar. İlk hamleyi mavi oyuncu yapar ve daha sonra oyun bu sıra ile devam eder. Oynanan piyon yerinde kalır ve her defasında yeni bir piyon tahtaya koyulur. Oyuncular piyonlarını istedikleri herhangi bir boşluğa koymakta serbesttirler. Sağ üst köşedeki boşluktan oyuna başlamakta fayda vardır.

 

OYUNUN AMACI NEDİR?

Obsidio oyununun amacı, rakibin piyonlarını yatay ve dikey yönlerden (açıklama için aşağıdaki resme bakınız) kuşatmaktır. Rakip piyonları kuşatmak ve kuşatırken de rakibi kontrol altında tutabilmek önemlidir. Kuşatılan her piyon oyun dışı kalır ve tahtanın üzerinden tekrar kullanılmamak üzere alınır. Oyunun mutlak amacı rakipten daha fazla alana sahip olmaktır.

 

OYUNUN SONUCU NASIL BELİRLENİR?

Oyun sonunda her iki tarafın da ele geçirdiği alanlar (Şekildeki toplam boş alan sayısı) toplanarak en fazla alana sahip olan renk oyunu kazanmış olur.

 

İÇİNDEKİLER

1 Adet Oyun Tahtası / 21 cm * 21 cm Kayın Ağacı

85 Adet Mavi Piyon

84 Adet Kırmızı Piyon

 

FAYDALARINDAN BAZILARI

Odaklanmayı Güçlendirir

Çok Yönlü Problem Çözme Becerisini Geliştirir

Analitik Düşünme Süreçlerini Güçlendirir

Algılama, Bellek ve Düşünme Becerilerini Geliştirir

Havale / EFT (%4) :191.90 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir