Konuşan Eğlenceli Harfler

  • Ürün Kodu :
  • Marka :EBL

39.90

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0216 304 0235

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

EBL Konuşan Eğlenceli Harfler profesyonel bir ekip tarafından geliştirilmiştir. EBL Konuşan Eğlenceli Harfler sayesinde kelimeleri ezberlemek artık çok daha kolay.

 

EBL Konuşan Eğlenceli Harfler sayesinde görsel hafıza kullanılarak kelimenin eksik harfi öğrenci tarafından tamamlanacak, bu sayede kelime kalıcı olarak öğrenilecektir. EBL Konuşan Eğlenceli Harfler kutusunda yer alan kelimelerle sınırlı kalmadan, karşılaşılan her yeni İngilizce kelime benzer metodla bir harf konuşturularak ezberlenebilecektir. EBL Konuşan Eğlenceli Harfler, İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran yeni ve özgün bir yöntemi içermektedir.

Kelimelerin anlamlarını söyleyen değil anlatan kartlar. EBL Konuşan Eğlenceli Harfler kartları kelimeleri anlamak için yeni bir yöntem sunuyor. Yeni kelimeler ezberlemenin ve de İngilizce öğrenmenin keyfine varın. 

Havale / EFT (%4) :38.30 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir