İngilizce Denge Şans

  • Ürün Kodu :
  • Marka :EBL

125.00

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0216 304 0235

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

İNGİLİZCE DENGE ŞANS (EBL) OYUNUN AMACI NEDİR

İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için tasarlanan İngilizce Denge Şans (EBL) oyunu profesyonel eğiticiler tarafından hazırlanmıştır. Eğlenceli ahşap oyuncaklarla İngilizceyi öğrenmek artık çok daha kolay. Dengede kal, İngilizce sorular bil, puanları kazan!

 

İNGİLİZCE DENGE ŞANS (EBL) NASIL OYNANIR
İngilizce Denge Şans (EBL), hem ingilizce öğrenmek hem de eğlenmek isteyenler için tasarlandı. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilir. Üç yatay ve üç dikey olmak üzere üst üste tahtaları yığdıktan sonra sırayla birer blok çekmelisin. Tek el ve yalnızca iki parmağınla çektiğinden ve en üstteki bloklardan  olmadığından emin ol. Sıran geldiğinde dokunmuş olduğun bloğu çekmek zorundasın. Kural gereği onu bırakıp başka bloğa geçmen mümkün değil. Kuleyi yıkmadan çektiysen şanslısın, ama işin henüz bitmiş değil!

Çektiğin bloğun üzeridenki soruyu cevaplaman da gerekiyor. Kırmızı bloklarda daha çok puan olduğunu unutma. Bilirsen cevapladığın blokta verilen puanı kazanmış olursun. Cevabı bilinmeyen soruların blokları kenara ayrılır. Bu blokların puanları kimseye eklenmez. Bundan sonra ikinci oyuncuda
sıra. O da yukarıda belirtilen şekilde oyununu oynayacak. Sonra da sırayla diğer oyuncular. Herkesin kendi sırasında tek blok çekme hakkı var. Kuleyi yıkan kişinin puanları diğer oyuncular arasında paylaştırılır. En çok puanı alan kişi oyunu kazanır.

İngilizce bilgisi, dengede kalma ve şans… Bunlara çok ihtiyacın olacak. İngilizce Denge Şans (EBL) ile sınırsız eğlencenin tadını çıkar. İyi
eğlenceler!

Havale / EFT (%4) :120.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir