Castrum Ahşap Zeka Oyunu


99.90

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0216 304 0235

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

OYUN NASIL BAŞLAR?

Kırmızı renkli kral, tahtanın merkezindeki taht bölgesine, kırmızı askerler kralın etrafına ve mavi askerler ise tahtanın kenar bölümün ortasına yerleştirilerek oyun başlar. 
Oyuna Saldırganlar (kırmızı) başlar.

 

OYUN NASIL OYNANIR?

Tahta, merkezi kare taht olduğu 13x13 ızgaradır. Savunucular (mavi), oyun alanının köşelerini güvenliğine almaya çalışan askerlerdir. Saldırganların (kırmızı) amacı ise kralı köşe hedef noktalarına ulaştırmaktır.

Kralın haricinde tüm askerler, istenilen yöne en fazla üç kare hareket edebilir. Kral herhangi boş karede istediği yönde ve istediği kare kadar hareket edebilir. Hiçbir parça çapraz hareket edemez. Savunucular (mavi) köşe noktalardaki hedeflere gidemez.

Tutuklama: Aynı renk iki askerin karşı renkteki askeri çevrelemesi ile yapılır. Tutuklanan asker oyundan çıkarılır. Çok yakalamanın mümkün olduğu unutulmamalıdır. Bununla birlikte bir parça iki düşman arasına güvenle taşınabilir.

Kralın ele geçirilmesi için dört tarafının tamamını mavi askerler çevrelemelidir. Kral, karşı rengin askerlerini tutuklamakta yardım edemez.

 

OYUNUN AMACI NEDİR?

Oyunun amacı; kralın, tahtanın köşelerinden bir tanesine ulaşmasını sağlamaktır.

 

İÇİNDEKİLER

1 Adet Oyun Tahtası / 26 cm * 26 cm Kayın Ağacı

1 Adet Kırmızı Kral Piyon

12 Adet Kırmızı Asker Piyon

24 Adet Mavi Asker Piyon

 

FAYDALARINDAN BAZILARI

Stratejik Düşünebilme Becerisini Geliştirir

Öngörülü Davranma Becerisini Pekiştirir

Sosyalleşmeye Yardımcı Olur

Dikkat ve Hafıza Fonksiyonlarının Gelişimine Katkı Sağlar

Havale / EFT (%4) :95.90 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir